середа, 2 жовтня 2013 р.

30 вересня -Всеукраїнський день бібліотек

           До  Всеукраїнського дня бібліотек в Жидачівській РЦБС проведено   семінар бібліотечних працівників на тему  «Сучасна бібліотека:орієнтири на успіх»,в якому взяли участь бібліотеки-філії району. З професійним святом учасників семінару привітав керівник відділу культури і туризму Жидачівської РДА Тимофтевич З.Й.та журналістка газети «Новий час» Оксана Франків.
           В програмі семінару обговорювалися питання, що є дуже важливими для наших книгозбірень, наповнення бібліотечних фондів сучасною українською літературою, залучення населення  до читання. Криза читання, що стала проблемою світового рівня і окреслена сьогодні як « вторинна неписьменність» особливо зачепила наші бібліотеки, які мають слабку матеріально – технічну базу ,застарілі фонди та є неконкурентноздатними з віртуальним середовищем.

            На семінарі бібліотечні працівники ознайомились з результатами проведення 20 ювілейного форуму видавців у Львові, та 4-го бібліотечного форуму під назвою «Бібліотек@: Читай! Формат не має значення»., який теж проходив у Львові.  Цікавою стала тема  "Віртуальні можливості бібліотек", яка давно не є новою для книгозбірень району -,чотири з яких має доступ до інтернет-ресурсів. 


            Наостанок для них в рубриці "Посміхніться " прозвучали дотепні вислови, анекдоти, смішинки, які стосуються професії бібліотекаря.

           Організовано ілюстровану експозицію"Сучасний бібліотекар",

яка розкриває найголовніші якості фахівця бібліотечної сфери,як комп’ютерна грамотність, обізнаність в літературних процесах,комунікативність та чисто людськими якостями.

           На семінарі виступили директор Жидачівської бібліотечної системи Віра Костирка  та працівники центральної бібліотеки Майоха Віра, Басник Леся, Конопацька Галина.


Немає коментарів:

Дописати коментар